Технологія

Поліпропілен – екологічно чистий і твердий пластик товщиною 3-15 мм. Він твердий (стійкий до стирання), термостійкий (розм’якшується вже при 140°С, температура плавлення 175°С), майже не розтріскується від корозії.

Поліпропілен є хімічно стійким матеріалом. На це помітно впливають лише сильні окислювачі. Це водонепроникний матеріал. Навіть після тривалого контакту з водою водопоглинання становить менше 0,5%. Поліпропілен, завдяки своєму незначному водопоглинанню, є чудовим діелектриком.

Еластичність і пластичність характеризують цей матеріал в залежності від температурних умов. Порівняно з металом поліпропілен вигідно відрізняється тим, що при однаковій вазі міцність поліпропіленових конструкцій вище за рахунок механічних властивостей матеріалу.

Таким чином, використання поліпропілену в будівництві басейнів дозволяє істотно здешевити будівельні роботи, забезпечуючи при цьому 100% герметичність і довговічну обробку басейну будь-якої форми. Чаша, зварена з листів, не вимагає просочення. Ущільнення відбувається безпосередньо в поліпропіленовому листі за допомогою спеціальних прокладок і гвинтових з’єднань. Теплоізоляційні матеріали також не використовуються, так як низька теплопровідність сприяє підтримці постійної температури води і економії енергії в водонагрівачах. Міцність і стійкість до сезонних перепадів температур гарантують тривалу експлуатацію. Інші властивості визначають легкість прання та догляду, а також стійкість до барвників.

Порожня чаша кріпиться на бетонну плиту, а самі стінки служать опалубкою при заповненні простору навколо неї. Круглі басейни можна встановлювати прямо на поверхні землі, інші закопувати в землю, а стінки зовні бетонувати.

Потім пошарово бетонують стінки басейну з додаванням води в поліпропіленовий басейн. Далі в басейн заливається чиста вода, встановлюється обладнання та виконуються пуско-налагоджувальні роботи.

Якщо в басейні вже встановлено освітлювальне або інше обладнання, то в опалубці необхідно виконати кріпильні отвори, відповідні зовнішнім розмірам обладнання. Пластиковий резервуар для установки фільтра рекомендується забетонувати до рівня поверхні товщиною 10-15 см.

В цілому при змочуванні водою матеріал не стає слизьким, але для виготовлення сходів і входів в резервуари використовується спеціальний нековзкий гофрований пропілен.

Поліпропіленова чаша призначена для установки в складі басейнового комплексу. Поліпропіленова чаша є деталлю і сама по собі басейном бути не може.

Під час роботи басейну необхідно зливати воду з басейну, але пам’ятайте, що залишати басейн без води більше 2 діб ЗАБОРОНЕНО. У сонячну погоду воду з басейну краще не зливати, оскільки під впливом тривалого перебування прямих сонячних променів поліпропілен розбухає і ванна втрачає форму (надувається).

Замовити дзвінок

Заповніть форму нижче та ми зв’яжемось з вами.

Розрахувати вартість

Заповніть форму нижче та ми зв’яжемось з вами.