Бассеин из ПВХ "Лайнер"

Номер: ba-21211
800Грн
$28
Есть в наличии
Поліхлорвінілова плівка (ПВХ), або лайнер - це новий матеріал для оздоблення басейну.
Останнім часом цей матеріал стає найбільш популярним при монтажі басейнів. Використовується спеціальна плівка, розроблена саме для поверхні чаш басейнів. Така плівка ПВХ має в товщині 1,5-2,0 мм., є жорсткою, і порвати її практично неможливо, що гарантує термін служби не менше 10 років і абсолютну герметичність. 
Цей матеріал має спеціальний антимікробний склад, що блокує вплив прямих УФ-променів, хімії та косметичних засобів. Антибактеріальне насичення захищає покриття від світла, цвілі і грибків. Плівка армована сіткою з поліестру, що практично виключає можливість її пошкодження або деформації при нормальній експлуатації басейну. Лайнер можна використати для басейнів практично будь-якої форми і розмірів, як на вулиці, так і в приміщенні. Така плівка абсолютно морозостійка. У зимовий період вода в басейні замерзає і жодним чином не впливає на якість плівкового покриття басейну.
Одним з основних переваг такого матеріалу, є швидкість у монтажі. Плівка ПВХ є не тільки оздоблювальним матеріалом, але і гідроізоляцією басейну. Тим самим виключається такий дорогий етап в будівництві басейну, як виготовлення гідроізоляції. Широкий вибір кольорів, як монотонних, так і з орнаментом, дозволяє побудувати басейн на будь-який смак. Поверхня плівки ПВХ абсолютно гладка, що, до певної міри, виключає відкладення на поверхні басейну будь-яких забруднень. 
Практичність, невисока вартість і невибагливість в експлуатації, плівка ПВХ, лайнер, як оздоблювальний матеріал для басейну, цілком вдалий вибір.
Ми уважно стежимо за проривами технологій в басейновій галузі для ще більш комфортного Вашого відпочинку!
Хочете особистий басейн? Або для комерційних цілей? У нас є рішення для будівництва та обслуговування цього басейну, яке підійде саме вам.
Щоб отримати більше інформації, зв'яжіться з нами для безкоштовного виміру і отримання комерційної пропозиції.
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Написать отзыв
Имя
E-mail
Отзыв
Рейтинг