Басейн Imperial. Виробник Польща.

Номер: po-18170
362.877Грн
$12 960
Есть в наличии

IMPERIAL.

Ця модель басейну - класичне доповнення до ландшафту, ідеально підходить будь-якої будівлі та надає простору ексклюзивний характер. Басейн випускається в класичній формі, має один вхід у вигляді безпечних сходів і доступний в декількох розмірах і глибинах. Ідеально підходить як для літнього відпочинку, а також для занять спортом. Це ідеальне поєднання високої естетики, довговічності та надійної функціональності протягом багатьох років.

Виробництво:

Перший шар створюється з гелевого покриття. Гелеве покриття надає басейнові  естетичність та неперевершений вигляд як на момент придбання, так і під час його використання. Гель-лак відповідає за блиск чаші та перешкоджає: старінню, атмосферних та агресивних впливів, стійкий до подряпин, механічні пошкодження. Також з основного що виконує гелеве покриття - захищає ламінат від зовнішніх факторів. Це особливо важливо для виробів,в яких ламінат піддається постійному контакту з водою та хімією. Шар покриття гелем захищає від попадання в структуру басейну вологи, води, хімікатів, парів, надає поверхні гладкість  та блиск що допомагає легкому прибиранню.

Покриття проти осмосу створює додаткову форму захисту від проникнення води у виріб та захищає чашу від механічних пошкоджень при замерзанні її в зимовий період. Використання бар'єрної смоли підвищує стійкість продукту до контакту з водою та хімічними реагентами, ці непрості технологічні процеси надають вашому басейну довгі роки життя.

Зі смол створюється несучий шар, що надає виробу міцність і жорсткість, а в поєднанні зі скловолокном і тканиною дає сенсаційний ефект, порівнянний з металом

Наші басейни оснащені численними підсилювачами, які додатково забезпечують жорсткість і стійкість конструкції..

Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Написать отзыв
Имя
E-mail
Отзыв
Рейтинг