Басейн COMFORT. Виробник Польща.

Номер: po-18183
372.140Грн
$13 291
Есть в наличии
COMFORT. 
Краса полягає в класичних рішеннях.

Комфортний басейн цілком відповідає цій думці, повністю відповідає стандартам сучасної архітектури, зберігаючи позачасовий характер. Розроблений для того, щоб гарантувати повний комфорт користування, надаючи можливість активного відпочинку або відпочинку тим, хто цінує спокійні моменти на гідромасажі. Питання безпеки не є для нас важливими, конструкція включає сходи відповідних розмірів з нековзною поверхнею. Ця модель підкреслить естетичну цінність вашого саду.
Технологія:

Перший шар створюється з гелевого покриття. Гелеве покриття надає басейнові  естетичність та неперевершений вигляд як на момент придбання, так і під час його використання. Гель-лак відповідає за блиск чаші та перешкоджає: старінню, атмосферних та агресивних впливів, стійкий до подряпин, механічні пошкодження. Також з основного що виконує гелеве покриття - захищає ламінат від зовнішніх факторів. Це особливо важливо для виробів,в яких ламінат піддається постійному контакту з водою та хімією. Шар покриття гелем захищає від попадання в структуру басейну вологи, води, хімікатів, парів, надає поверхні гладкість  та блиск що допомагає легкому прибиранню.

Покриття проти осмосу створює додаткову форму захисту від проникнення води у виріб та захищає чашу від механічних пошкоджень при замерзанні її в зимовий період. Використання бар'єрної смоли підвищує стійкість продукту до контакту з водою та хімічними реагентами, ці непрості технологічні процеси надають вашому басейну довгі роки життя.

Зі смол створюється несучий шар, що надає виробу міцність і жорсткість, а в поєднанні зі скловолокном і тканиною дає сенсаційний ефект, порівнянний з металом

Наші басейни оснащені численними підсилювачами, які додатково забезпечують жорсткість і стійкість конструкції..

Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Написать отзыв
Имя
E-mail
Отзыв
Рейтинг