Басейн Aura. Виробник Польща.

Номер: po-18185
234.984Грн
$8 392
Есть в наличии

AURA

Щоб задовольнити ваші очікування, ми створили нову модель басейну - Aura, яка поєднує в собі сучасну прямокутну форму, безпеку та зручність використання. Він має зручну сходи, обладнану нековзною поверхнею, розташовану в кутах улоговини. Два розширені сходинки можна використовувати як сидіння або платформу для молодих користувачів басейну. Завдяки оптимальному простору для плавання та водних ігор, модель Aura також задовольнить людей, які люблять активно проводити час.

Технологія:

Перший шар створюється з гелевого покриття. Гелеве покриття надає басейнові  естетичність та неперевершений вигляд як на момент придбання, так і під час його використання. Гель-лак відповідає за блиск чаші та перешкоджає: старінню, атмосферних та агресивних впливів, стійкий до подряпин, механічні пошкодження. Також з основного що виконує гелеве покриття - захищає ламінат від зовнішніх факторів. Це особливо важливо для виробів,в яких ламінат піддається постійному контакту з водою та хімією. Шар покриття гелем захищає від попадання в структуру басейну вологи, води, хімікатів, парів, надає поверхні гладкість  та блиск що допомагає легкому прибиранню.

Покриття проти осмосу створює додаткову форму захисту від проникнення води у виріб та захищає чашу від механічних пошкоджень при замерзанні її в зимовий період. Використання бар'єрної смоли підвищує стійкість продукту до контакту з водою та хімічними реагентами, ці непрості технологічні процеси надають вашому басейну довгі роки життя.

Зі смол створюється несучий шар, що надає виробу міцність і жорсткість, а в поєднанні зі скловолокном і тканиною дає сенсаційний ефект, порівнянний з металом

Наші басейни оснащені численними підсилювачами, які додатково забезпечують жорсткість і стійкість конструкції..

Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Написать отзыв
Имя
E-mail
Отзыв
Рейтинг